Torebka, czyli podstawowy dodatek dowolnej kobiety

Realia są takie, że trudno o kobietę która nie kolekcjonuje przynajmniej kilku torebek. To główna zawartość każdej damskiej szafy pomimo, że coraz większą sławę osiągają dziewczęce worki albo cokolwiek podobnej budowy i funkcji modne drobiazgi Czym kierują się kobiety które postanawiają poszerzyć swoją kolekcję o kolejną wymarzoną torebkę?

Podstawowa zasada: torebka to nie wydatek, to inwestycja

Ledwie parę procent dziewczyn potwierdzi, iż ma w szafie tylko jedną torebkę, którą używa bez względu na okazję. Szczególnie, że ceny damskich torebek (również tych, które były i będą produktami drogich marek) skokowo spadają. Mężczyzno nie zapomnij, że podobnie zresztą jak szpilki – były i będą przez dziewczyny dobierane do każdej atrakcyjnej stylizacji oddzielnie. Osobne modele będą właściwe na galowe przyjęcie w luksusowym miejscu, z kolei następna podczas przyjacielskiego wyjścia ze znajomymi wieczorny clubbing. Spore znaczenie ma poniekąd wymiar torebki; np. kobiety zmierzające do firmy bądź na zajęcia stawiają zwykle na pełniejsze egzemplarze (takie, które pozwolą zmieścić np. jakieś jedzenie ewentualnie poszczególne kosmetyki). Z kolei jeżeli planują zaledwie drobne sprawunki, notorycznie zabierają malutkie torebki, w których zmieści się aparat telefoniczny, portfelik jak również klucze – co pozwala na komfortowe oglądanie towarów. Facetów bynajmniej nie powinno zatem zdumiewać, iż w poszczególnych sklepach internetowych pojawiają się już na tym etapie zakładki zatytułowane „torebki hurt”.

Co będzie modne w nadchodzącym sezonie? Torebki hurt czy detal?

Jakie będą tegoroczne trendy, w obszarze torebek? Pragmatycy zapytają – torebki prosto z hurtowni czy raczej detal? Po pierwsze, w tym sezonie przeważają kwiaty, popularne będą między innymi motywy wężowe. Oba wzory spostrzeżemy oczywiście na torebkach. Jeśli pytacie o rozmiar a także model nowej torebki, to współcześnie przeważają tak zwane worki, zatem torebki niemałe zwykle o dość smukłych ramiączkach oraz zdecydowanie bez sztywnej formy. Na raczej odleglejszy plan zeszły walizeczki,kuferki, jednakże dziewczyny, które chcą mniejsze torebki, zdecydowanie nie muszą się zamartwiać bo w ofercie sklepów traficie na więcej listonoszek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *