Każdy kamper potrzebuje funkcjonalnych gadżetów

To niezwykłe doświadczenie – wczasy spędzone na polu kempingowym. By świetnie odpocząć zrelaksować się blisko przyrody, najlepiej jednak to lubić. Jednakże wszyscy, którym odpowiada taki sposób na relaks, twierdzą, iż jest dla nich czymś więcej. Dlatego sama wyprawa na pole kempingowe nie wystarcza! Trwają poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, a nowe akcesoria do kampera stają się must to have. Co najlepiej znaleźć do swojego domu na kółkach?

Lepsza klimatyzacja w kamperze – czego nie może zabraknąć?

Sklepy online oferują sporo najróżniejszych na prawdę dobrych, kamperowych marek klimatyzatorów. To coś, co raczej powienieneś umieścić w swoim domu na kółkach, w przypadku gdy nadal tego nie zrobiłeś. Podławkowy czy dachowy – niezależnie od opcji trudno wyobrazić sobie profesjonalny kamper. Można przyjrzeć się im bliżej ze względu na różną charakterystykę. Klimatyzatory pod ławkę pozostawiają optymalną stabilność, jdnak zabiorą nieco powierzchni. Z kolei dachowe dają więcej swobody, ale wpływają na zmianę środka ciężkości w drodze.

Akcesoria do kampera przydadzą się też w kuchennej odsłonie

Wiadomo, że bez jedzenia się nie obędzie, również podczas wyjazdu kamperem. Zatem nie można zlekceważyć akcesoriów kuchennych kamperze. Warto zacząć od organizerów do transprtu szklanek i talerzy, by nie przemieszczały się w drodze. Mogą w tym pomóc także kubki i talerze z nietłukących się produktów, jednak organizer doskonale je dla nas zabezpieczy. Dobry okaże się pojemnik gumowy, a wszystko uzupełni specjalna taca. Dodatkowo zakup przenośnego wiadra Fold Away to także dobra idea. To wyjątkowo praktyczna oszczędność miejsca bez utraty funkcjonalności.

Naprawdę praktyczne okazują się kompleksowe zestawy stołowe. Rewelacyjne komplety wykonane są z niezawodnej melaminy, wymyślonej do pomocy w podróży. W takim przypadku nie powinieneś troszczyć się o uszkodzenie naczyń, a organizer przyda się wyłącznie do utrzymania porządku. Przeważnie jeden taki pakiet zawiera Po cztery talerze płytkie, głębokie, deserowe oraz naczynia do napojów. Rzecz jasna można sięgnąć po potrzebną liczbę akcesoriów, więc nabywanie kompletnej zastawy nie jest obowiązkowe. Zaawansowane akcesoria do kampera to także grille na gaz, idealne podczas biwakowania bliżej natury. To zarówno maleńkie piece na dwa palniki, które z łatwością można odpalić w każdym zakątku, jak i duże grille z rusztem, na którym da radę przygotować posiłek dla wszystkich. Wygodą korzystania z takiego grilla w warunkach polowych jest brak kopcenia i konieczności szorowania po użyciu.